ТОВ "Карпати Мотор"
Сервісне обслуговування автомобілів
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

БЕЗПЕКАПроекцією на лобове скло


Передова технологія, запозичена у літаків-винищувачів, для забезпечення ясного зчитування маршрутних даних.

Дисплей відображення показань приладів на лобовому склі виводить маршрутні дані (швидкість, навігаційну інформацію і пр.) на лобове скло в зоні прямої видимості водія. Віртуальне зображення створюється проектором вбудованим в приладову панель.
Ця технологія дозволяє водієві не відриватися на дорогу. Також ця система прямого зчитування підвищує безпеку, так як водії сприймають інформацію швидше. За оцінками економії часу складає 0,5 секунди у порівнянні з часом у звичайній ситуації затрачуваним водієм для того, щоб відволіктися від дороги і змінити напрям погляду.


ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА противобуксовочная система


Протибуксовочна система, розроблена для запобігання ковзання на засніжених поверхнях або поверхнях з низьким зчепленням.
Інтелектуальна противобуксовочная система в режимі реального часу аналізує команди водія (розгін і положення рульового колеса), а також зовнішні умови (зчеплення, ухил, глибину снігового покриву) і посилає команди двигуну і гальмівній системі для забезпечення руху автомобіля.

На засніжених дорогах інтелектуальна противобуксовочная система полегшує рушання автомобіля. В залежності від глибини снігу, вона незалежно управляє кожним ведучим колесом, для забезпечення кращого зчеплення. Вона поперемінної протягом декількох секунд обертає одне, а потім інше колеса.

Інтелектуальна противобуксовочная система також підвищує зчеплення з мокрою дорогою. Вона розподіляє крутний момент двигуна між ведучими колесами в залежності від поперечного прискорення і недостатньої обертальності. Це покликане обмежити обертання колеса відповідно можливостям зчеплення.

АКТИВНИЙ капот


Система пасивної безпеки для захисту пішоходів у разі лобового удару.
Активна система капота автоматично піднімає кришку в разі зіткнення з пішоходом. Контрольований за допомогою датчика на передньому бампері і піротехнічному механізмі, капот піднімається на 65 мм за 40 мілісекунд і, не дивлячись на удар, залишається в піднятому положенні.

У результаті пішохід при ударі об бампер не вдариться об тверді і тупі деталі, розташовані під капотом. У разі зіткнення капот зіграє роль амортизатора. Ризик травми скорочується, так як голова і плечовий пояс пішохода не вдарятсься про двигун.

AFIL


Система запобігання засипання або ослаблення уваги за кермом.
Система попередження про виїзд за межі смуги руху (Afil) використовує інформацію, отриману інфрачервоними датчиками з поверхні дорожнього полотна, датчики повідомляють про те, що автомобіль перетнув суцільну або пунктирну білу сигнальну смугу.

Якщо автомобіль перетинає білу сигнальну смугу при вимкненому індикаторі, блок управління починає лунати сигнал. Одночасно механізм вібрації, вбудований у водійське крісло, активується і починає вібрувати з боку, відповідної напрямку відведення автомобіля. Ця система не бере на себе функцію управління автомобіля. Ви відповідаєте за керування автомобілем і можете почати відповідні коригувальні дії для того, щоб вирівняти курс.

Це нововведення - основний прорив в області безпеки. Це одне з рішень, розроблених для того, щоб компенсувати ослаблення уваги водія або тимчасову втрату концентрації.ESP


Система, що забезпечує керування автомобілем у найважчих ситуаціях.
Якщо автомобіль втрачає зчеплення з дорогою при повороті. Електронна система курсової стійкості (ESP) зберігає його в рамках обраного курсу, впливаючи на розподіл зусиль гальмівних зусиль і швидкість двигуна. Датчики, встановлені в ходовій частині і на рульовому пристрої виявляють будь-який випадок втрати зчеплення. Вони аналізують шлях автомобіля і перевіряють (наскільки разів в секунду) його відповідність командам водія.

ESP об'єднана з протівобуксовочной системою (ASR), яка негайно блокує ведучі колеса, якщо автомобіль іде в замет.

Ксенонові СПРЯМОВАНІ ФАРИ


Система підвищення безпеки допомогою поліпшення огляду і зниження втоми очей.

Бі-ксенонові напрямки фар з електронними управліннями повертають слідом за кутом повороту рульового колеса так, щоб водій міг бачити дорогу попереду себе і швидше розрізняти інших учасників дорожнього руху та можливі перепони. Це важливо з точки зору безпеки, так як на швидкості 110 км / год автомобіль за одну секунду долає відстань у 30 метрів.

Ця система може працювати на поворотних фарах для того, щоб висвітлювати більший кут всередині повороту, коли автомобіль рухається на швидкості менше 40 км / год. Ця система оптимізує освітлення на перехрестях і під час паркування, наприклад.

Ксенонові фари дають в два рази більше світла, ніж галогенні, що підвищує комфорт під час водіння і забезпечує більш ясну видимість в нічний час або в поганих погодних умовах.

Підвищуючи огляд і зменшуючи стомлення очей, ця система істотно підвищує безпеку і задоволення від водіння.КЕРМО з нерухомими маточини


Рульове колесо з нерухомою маточиною для поліпшення маневреності і безпеки.

колесо з нерухомою маточиною і виведеними на нього важелями управління має нерухому втулку тобто центр рульового колеса не рухається слідом за ободом. Основні системи забезпечення комфорту і управління автомобілем згруповані в центрі, при цьому їх розташування ергономічно і просто у використанні, що підвищує керованість і безпеку.

У цієї системи є ряд переваг, які стосуються, зокрема, безпеки, так як водій може дотягнуться до всіх кнопок управління, не прибираючи рук з рульового колеса. А нерухомий центр рульового колеса дозволяє встановити подушку безпеки, яка розкривається під кутом, необхідним для ефективного захисту водія.Датчик тиску в шинах


Система постійного контролю тиску в шинах і повідомлення про його відповідність нормам

Ця система вимірює тиск в кожному з чотирьох коліс за допомогою датчиків, розташування на кожній шині, і передає цю інформацію на центральний блок управління.

Якщо тиск в одній з шин падає ніжі мінімального рівня, на багатофункціональному екрані починає миготіти попереджувала повідомлення. Одночасно лунає попереджувальний звуковий сигнал. У разі проколу загоряється сигнал «Стоп». Так система може виявити будь-яку ситуацію падіння тиску в шинах, яка може негативно відіб'ється на стійкості автомобіля або безпеці пасажирів.

Крім того, що застосування даної системи підвищує безпеку, вона також нагадує водієві про регулярної перевірки шин та коригуванні рівня тиску. Ці перевірки вельми корисні, оскільки вони дозволяють знизити рівень шуму, витрати палива і зносу гуми.