ТОВ "Карпати Мотор"
Сервісне обслуговування автомобілів
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Citroen Assistance

Напередодні новорічних свят офіційний дилерський центр ТОВ «Карпати Мотор» оголошує нові спеціальні ціни на автомобілі Сітроен зі складів в Україні - з вигодою до 27 300 грн по відношенню до стандартної ціни. Пропозиція діє протягом грудня 2012 року, поки автомобілі є в наявності. При бажанні автомобілі можна придбати за спеціальною ціною і в кредит - за програмою Сітроен Financial Services.

Новорічні свята прийдуть уже зовсім скоро, і так приємно отримати бажаний подарунок! ТОВ «Карпати Мотор» починає дарувати подарунки вже сьогодні - з 1 грудня і до кінця року всі популярні моделі Сітроен доступні за спеціальними цінами, які вигідніше стандартних цін на суму до 27 300 грн.

Широкий вибір автомобілів - під будь-які запити

Серед автомобілів, які продаються за спеціальними цінами, представлені найрізноманітніші моделі: мінівен Ситроен С3 Picasso, сімейний Сітроен С4, бізнес-седан Сітроен С5, С4 Сітроен кросовер Aircross, стильні преміум-моделі Сітроен DS3 і DS4 Сітроен, комерційні фургони. Всі автомобілі випущені в 2012 році, і вже знаходяться на складах в Україні - а значить, вони можуть бути поставлені покупцеві в найкоротші терміни, як раз до новорічних свят.

Повний список автомобілів за спеціальними цінами: 

Модель автомобіля                                  Знижка

Сітроен С3 Пікассо                                   До 4 000 грн

Сітроен С4                                               До 6 500 грн

Сітроен С4 Aircross                                  До 25 000 грн

Сітроен C5                                               До 26 220 грн

Сітроен DS3                                             До 8 100 грн

Сітроен DS4                                             До 9 000 грн

Сітроен Немо                                            До 3 250 грн

Сітроен Берлінго                                       До 5 000 грн

Сітроен Jumper                                         До 27 300 грн

Кредит Сітроен фінансових послуг: від 0% річних, до 7 років

Всі автомобілі Сітроен, включаючи і автомобілі за спеціальними цінами, доступні для покупки в кредит за фірмовою програмою Сітроен Financial Services. Дана програма підтримується компанією-виробником Сітроен, а тому пропонує максимально просту процедуру оформлення кредиту (швидкий розгляд заявки, всі операції проходять в автосалоні), і вигідне фінансування: перший внесок - від 15%, термін - до 7 років, ставка - від 0% річних

Відвідайте офіційний дилерський центр «Сітроен на Московському, 247» до кінця грудня і зробіть собі відмінний подарунок!