ТОВ "Карпати Мотор"
Сервісне обслуговування автомобілів
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Екологічність

ТЕХНОЛОГІЯ HDI

Передова технологія скорочення викидів CO2 і витрати палива.

У Citroën HDi (дизельний інжекторний двигун з уприскуванням палива під високим тиском) використовується технологія паливної системи високого тиску, в якій паливо подається на інжектор по одній єдиній рампі під тиском до 2 000 бар. Електронна система контролю при будь-яких умовах експлуатації оптимізує склад повітро-паливної суміші, істотно скорочуючи витрату палива і викиди CO2.

 

Паливна система високого тиску нового покоління встановлює нові стандарти точності для підвищення ефективності. Загальновизнані характеристики, які відрізняють ці дизельні системи: надійність, реакція і крутний момент, що виникають при найменших обертах двигуна, акустичний комфорт, низький витрата палива і зменшений обсяг викидів забруднюючих речовин

МІКРО-гібридні технології E-HDI

Мікро-гібридна технологія - це нова розробка компанії Сітроен і групи PSA, спрямована на зниження витрати палива і зменшення кількості вихлопних газів.

Автомобіль, оснащений технологією e-HDi, характеризується виключно низькою витратою палива.

 

Мікро - гібридна технологія е-HDi - це поєднання дизельного двигуна з системою "Стоп-Старт" останнього покоління. Система дозволяє зупиняти і миттєво запускати двигун після будь-якої зупинки автомобіля або при зниженні швидкості до 8 км / год. Повторний запуск виконується негайно, швидко і тихо. Прекрасно адаптована до міських умов експлуатації, система "Стоп & Старт" дозволяє знизити рівень шуму, а також зменшити витрату палива і викиди відпрацьованих газів на 15%.

 Переваги мікро-гібридної системи е-HDi є результатом поєднання декількох технологій:

 ºдвигуна HDi, одного з найбільш економічних дизельних двигунів на ринку;

ºсистеми "Stop & Start" з реверсивним генератором;

ºсистеми електронного ракетниця, що дозволяє миттєво (протягом 0,4 с) запускати двигун після зупинки;

ºсистеми електронного управління реверсивним генератором, що забезпечує рекуперацію енергії, коли машина сповільнюється;

º6-ступінчастою роботизованою коробки перемикання передач.

Ключові переваги:

 ¯Паливна ефективність

¯ Поліпшення паливної економічності до 15% в міському циклі.

¯Викиди СО2 зменшено приблизно на 5 гм / км в стандартному європейському тестовому циклі.

Переваги для споживачів

 Двигун запускається всього за 400 мс:

удвічі швидше, ніж звичайний запуск ключем запалювання

на 30% швидше, ніж запуск посиленим стартером

Роботи системи непомітні для водія, запуск мотора без найменших звуків і вібрацій.

Широкий робочий діапазон системи: двигун глушиться при швидкості 8 км / год (з РКПП-6). Працездатність системи гарантується в діапазоні температур від-5о С до +30 о С. Поза діапазону зазначених температур система може не глушити двигун при зупинці.

 Завдяки інтелектуальному управлінню Volt управління, гальмування з регенерацією енергії активується вже в той момент, коли водій знімає ногу з акселератора.

 Особливу увагу було приділено не тільки двигуну, але і трансмісії. Для кожного двигуна і коробки передач підібрана своя стратегія виключення мотора, яка відповідає побажанням водія. Так, при наявності роботизованою КПП з електронним управлінням, мотор 1,6 e-HDi вимикається при швидкості 8 км / ч.

 Системи допомоги водієві і системи комфорту працюють, навіть якщо двигун заглушений.

 Можливість включення і відключення (перезапуску) системи за допомогою кнопки на приладовій панелі.

Фільтр сажі

Фільтруючі пристрої для забруднюючих частинок у вихлопних газах.

DPFS являє собою пористий кремнієвий карбідний сердечник, який ловитиме забруднюючі тверді частинки у вихлопних газах. Потім він періодично спалює і руйнує їх. Блок управління контролює роботу системи, а також виробляє само-діагностику.

 Система DPFS підсилює переваги технології HDi щодо захисту навколишнього середовища: у автомобілів, обладнаних дизельними двигунами HDi і системою DPFS викиди твердих часток нульові.

 Зменшення габаритів

Рішення для скорочення витрати палива і викидів СО2 без шкоди для роботи автомобіля.

Зменшення габаритів і маси увазі зменшення робочого об'єму двигуна при збільшенні питомої потужності з метою знизити витрату палива і, отже, викиди СО2.

 В основі цієї технології - прямий впорскування палива і турбонаддув. Прямий уприскування забезпечує рівномірне розпилення палива та точні пропорції повітро - паливної системи в камері згоряння, що підвищує ефективність роботи двигуна. А система турбонаддува забезпечує більш рівну криву критерію потужності без будь - яких затримок розгону.

THP 150 (встановлений на моделі Citroen DS3 і Citroen C5, наприклад) є яскравою ілюстрацією цієї технології. Потужний автомобіль з низькою витратою палива / обсягом викиду СО2, він поєднує в собі максимальну маневреність з турботою про довкілля.

СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ

Зріджений природний газ: ще одне альтернативне рішення.

Природний газ - це викопне паливо. Запаси його досить великі, він економічно вигідний і, крім іншого, екологічно безпечний, тому що в результаті його згоряння утворюється приблизно на 20% менше викидів СО2, ніж при згорянні, при цьому не виділяються окису і свинець.

 

Гібридні автомобілі Citroen працюють переважно на природному газі і автоматично перемикаються з подачі газу на подачу бензину, коли газ в резервуарі для газу закінчується. Газ впорскується безпосередньо в головку циліндра через спеціальні інжектори. Ця система багатоточкового послідовного упорскування оптимізує витрату палива при забезпеченні високої якості функціонування і задоволення від водіння.

 Крім того, що використання зрідженого природного газу практично і екологічно, це так само економічно вигідно, оскільки вартість його істотно нижче, ніж вартість представлених на ринку традиційних видів палива. 

Гума з дуже низьким опором коченню, як то Michelin Energy Saver оптимізує опір коченню і таким чином скорочує кількість енергії необхідної для руху автомобіля.

 

В залежності від автомобіля ця технологія дозволяє економити до 0,2 літра палива на 100 км пробігу в змішаному режимі, або практично 4 гр. СО2 на кілометр. Тобто за весь життєвий цикл автомобіля це дозволяє уникнути викидів в атмосферу близько однієї тонни СО2

БІОПАЛИВО

Використання альтернативних видів палива для зниження викидів твердих часток, СО2 і забруднюючих речовин.

Двигуни Citroën сконструйовані для роботи на біопаливі: біодизелі (дизельні двигуни HDi) і біоетанолі (бензинові двигуни). Використання одночасно з цим знижуючи автомобільні викиди СО2.

 Біодизель - це суміш дизельного палива та рослинної олії. Використання біодизельного палива В30 скорочує викид СО2 на 18%, а викиди твердих часток - на 22%.

 Біоетанол - це суміш бензину і етилового спирту. Citroën конструює бензинові двигуни таким чином, щоб вони могли працювати на паливі з вмістом етилового спирту (Е10) до 10%. Використання такого палива скорочує викид СО2 приблизно на 6%, якщо простежити весь шлях переробки нафти, починаючи з моменту її видобутку зі свердловини і до моменту спалювання всередині двигуна внутрішнього згоряння.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ШИНИ

Дорожні технології.

Гума з дуже низьким опором коченню, як то Michelin Energy Saver оптимізує опір коченню і таким чином скорочує кількість енергії необхідної для руху автомобіля.

 В залежності від автомобіля ця технологія дозволяє економити до 0,2 літра палива на 100 км пробігу в змішаному режимі, або практично 4 гр. СО2 на кілометр. Тобто за весь життєвий цикл автомобіля це дозволяє уникнути викидів в атмосферу близько однієї тонни СО2