ТОВ "Карпати Мотор"
Сервісне обслуговування автомобілів
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Комфорт

EGS6

Коробка перемикання швидкостей, що встановлює нові стандарти роботи, забезпечуючи винятково плавне і швидке перемикання швидкостей.

EGS встановлює нові стандарти комфорту водіння. Вона пропонує ряд функцій перемикання швидкостей (пелюстки перемикання швидкостей на кермі, послідовний важіль управління коробкою передач або автоматичне перемикання швидкостей), так як педалі зчеплення більше немає.

Електрогідравлічна система управління забезпечує плавне, швидке перемикання швидкостей для оптимальної маневреності, повністю відповідне саме Вашому стилю водіння. Для більш динамічної їзди спортивний режим робить акцент на швидкісному перемиканні швидкостей.

6-ступінчаста EGS скорочує витрату палива на 5% в порівнянні з механічною коробкою передач. Шоста швидкість коробки передач підкреслює орієнтованість конструкції на економічність.

HYDRACTIVE III +

Підвіска, яка знімає необхідність вибору між комфортом і їздою, адаптується до різних дорожніх ситуацій

У підвісці HYDRACTIVE III + використані амортизатори для погашення руху кузова та циліндри, які передають навантаження на працюючі в якості пружин сфери, заповнені азотом. У підвісці пропонується кілька налаштувань жорсткості і амортизація для адаптації до дороги. Датчики автомобіля (кут повороту керма, розгін, гальмування, рух коліс і т.д.) в реальному часі контролюють перемикання між м'якими і жорсткими режимами.

Також доступний спортивний режим. Це дозволяє Вам вибирати більш динамічну їзду, роблячи більший акцент на стабілізації кузова, а не на комфорт.

Підвіска HYDRACTIVE III + з'єднана з системою управління висотою кузова в режимі реального часу. Таким чином, висота дорожнього просвіту залишається незмінною незалежно від завантаження автомобіля. На шосе висота автомобіля автоматично зменшується для поліпшення аеродинаміки.

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА

Задня пневматична підвіска для підвищення рівня безпеки та комфорту.

Пневматична система підвіски включає в себе блок управління, пристрій подачі повітря, два датчика висоти і дві пневматичні подушки. Датчики висоти вимірюють відстань до точки зупинки. Якщо ця відстань (і, отже, висота автомобіля) змінюються, вони посилають сигнал на блок управління, який далі дає команду компресору скорегувати різницю і повернути автомобіль на необхідну висоту.

Пневматична підвіска підвищує рівень комфорту, так як вона забезпечує більш плавну їзду і поглинає будь горби і западини поверхні дорожнього полотна. Вона забезпечує постійну висоту автомобіля незалежно від рівня завантаження, таким чином оптимізуючи комфорт, маневреність і безпеку.

Вимір паркувальних місць

Допомога при паркуванні.

Використовуючи датчики, вбудовані в передній бампер, функція вимірювання розміру місця для паркування повідомляє, чи вистачить Вам вільного місця для того, щоб припаркувати свою машину.

У міру того, як Ви повільно проїжджаєте повз, датчики сканують довжину простору для паркування. Процес вимірювання завершений, коли передня частина автомобіля подолала цю відстань. Система видає звуковий сигнал і на багатофункціональному екрані з'являється повідомлення, яке говорить, що парковка можлива, скрутна або небажана.

ДОПОМОГА при русі на підйом
Система допомоги при русі на підйом.

Система допомоги при русі на підйом не дає автомобілю скочуватися вниз після того, як Ви відпустили педаль гальма. На схилах з ухилом понад 3% система утримує автомобіль в нерухомості протягом приблизно двох секунд, даючи Вам можливість перенести ногу з педалі гальма на педаль газу.

Цілком очевидно, що система допомоги при русі на підйом грає дуже важливу роль в забезпеченні спокійного водіння без зайвого нервового напруження, так Вам більше не потрібно шукати баланс між педалями зчеплення і газу.

Автоматичне гальмо стоянки

Система, що підвищує контроль і безпеку.

Автоматичний електричний гальмо стоянки активується автоматично, коли Ви вимикаєте двигун, і автоматично деактивується, коли Ви натискаєте на запуск. Він автоматично контролює зусилля, необхідні для утримання автомобіля в нерухомому положенні.

При необхідності Ви можете підняти ручку ручного гальма, щоб утримувати автомобіль в нерухомому положенні, не вимикаючи двигун, наприклад на схилі. У тому випадку, Вам необхідно буде зняти автомобіль з гальма аналогічним чином.

Крім підвищення рівня зручності та безпеки, автоматичний електричний паркувальний гальмо позбавить Вас від необхідності використовувати звичний ручної гальмо стоянки, який одночасно і скрутний, і неергономічен у використанні.

Багатошарове скло

Конструктивна особливість, що володіє масою переваг.

Багатошарове скло виготовлене з двох шарів скла, між якими розташований шар пластику, що володіє прекрасними акустичними характеристиками. Цей «бутерброд» гасить вібрації звукових хвиль і відсіює шум вітру і зовнішній шум, забезпечуючи максимальний комфорт.

Скло також захищає пасажирів від зовнішніх небезпек. На відміну від звичайного скла, яке при ударі розбивається на тисячі осколків, багатошарове скло поглинає енергію удару і тріскається, не розбиваючись.

 

Телематика

NaviDrive 3D і MyWay: дві інтегровані сучасні технологічні системи.

NaviDrive 3D - це передова система телематики з безліччю функцій. Вона має кольоровий екран формату 16/9 з об'ємними картами, що показують висоту будівель, пам'ятники і рельєф. Вона також включає в себе телефон, що працює в мережах формату GSM, мультимедійну систему (радіо, MP3, CD та DVD програвач), GPS - навігатор, функцію безперервного програвання музики з об'ємом пам'яті 10 Гб. Крім того вона забезпечує доступ до послуг Citroen Assistance, Citroen On Line і Citroen Emergency.

MyWay - це радіо і навігаційна система з великим кольоровим екраном формату 16/9, яка пропонується покупцям з особливо привабливою ціною. Вона включає в себе сумісний програвач CD (MP3 і WMA), додаткове гніздо для підключення портативних аудіо-пристрої, а також комплект Bluetooth для телефону з бездротовою системою гучного зв'язку.

Панорамне вітрове скло

Visiospace або visiodrive: винятковий огляд з усіх кутів.

Панорамне лобове скло, вперше представлене покупцям на автомобілі C4 Picasso, дарує нові відчуття від водіння. Воно створює разюче широкий кут периферичного огляду (більше 80 ° по вертикалі), що створює відчуття видимості високої чіткості. Повне занурення водія.

Крім кращої видимості для всіх пасажирів, панорамне лобове скло дозволяє світлу проникати в салон, що змінює відчуття простору в салоні, роблячи його відкритим всьому світу.

Новий C3 хетчбек з найбільшим лобовим склом і самої маленької дахом з усіх автомобілів, представлених на ринку, дарує нові відчуття від водіння! Він також забезпечує пасажирам кращу видимість і освітленість, що підвищує безпеку і керованість. Рівновага світлотерапії.

Ароматизатори

Ароматизатор для створення спокійної обстановки в салоні.

Ароматизатор, за стилем поєднується з приладовою панеллю, поширює по салону приємний ніжний аромат. Він управляється ручкою, яка дозволяє водієві регулювати інтенсивність запаху або повністю відключати систему.

Виберете відповідний Вам аромат (аромати) з пропонованого широкого ряду.