ТОВ "Карпати Мотор"
Сервісне обслуговування автомобілів
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Сервіс

    Сертифікований сервісний центр компанії ТОВ"Карпати Мотор" по передпродажній підготовці, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню автомобілів обладнаний у відповідності до стандартів Citroen і є одним із найсучасніших підприємств з обслуговування автомобілів у Івано-Франківському регіоні.

    Всі роботи проводяться за рекомендованою виробником методикою з використанням дилерського обладнання, оригінальних запчастин та матеріалів.

     Кваліфікована команда спеціалістів регулярно проходить спеціальну підготовку по програмі, розробленій "Citroen".

     У сервісному центрі працює 4 підйомника, стенд розвал-сходження, пост електроніки, пост діагностики і шиномонтаж, безконтактна мийка.

     Під час обслуговування клієнти мають змогу відпочити у гостинній ложі з плазмовим телевізором, скуштувати гарячу каву та чай.

 

Сервісне обслуговування.

Спеціалістами Citroen розроблені спеціальні програми обслуговування автомобілів, завдячуючи яким діагностика і ліквідація можливих несправностей здійснюється якісно і в максимально стиснені строки.

 Офіційний сервіс Citroen

Компанія автомобілі Citroen пропонує систему періодично технічного обслуговування ( ТО) з урахуванням технічних особливостей автомобілів.

ТО включає в себе регулярні планові операції, та деякі додаткові з урахуванням моделі автомобіля, пробігу і року випуску.

Умови експлуатації, а також регламент технічного обслуговування детально описаний у сервісній книжці Citroen. Послідовність системі періодичного техобслуговування власниками автомобілів Citroen гарантовано скрупульозне виконання всіх операцій , передбачених виробником. Гнучка система технічного обслуговування Citroen адаптована до кожного конкретного автомобіля. Ми гарантуємо якість і професіоналізм: при виконанні технічного обслуговування гарантується всіх робіт, передбачених виробником, з відміткою у вигляді штампа у сервісній книжці.

 Цикл технічного обслуговування:

Періодичність технічного обслуговування визначається виробником автомобілів Citroen і відрізняється в залежності від моделі або технічних характеристик автомобілів.

Для автомобілів Citroen придбаних, з 01.10.2011 року:

Модель, двигун                                                                          період

С1 1.0л.,бензиновий                                                                    10 000 км або 12 місяців

С4 AIRCROSS- бензиновий                                                       15 000  км або 12 місяців

C-CROSSER- 2.4л,бензиновий                                                 15 000  км або 12 місяців<

JUMPER- зі всіма двигунами                                                      20 000 км або 12 місяців

 Всі автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами,    20 000 км або 12 місяців

Крім C-CROSSER, С4 AIRCROSS, JUMPER і С1

*Миготіння контрольної лампи тиску масла свідчить про необхідність звертання у сервісний центр Citroen для заміни масла і масляного фільтра.

**Операція по заміні являється обовязковою через кожні 10 000км. пробігу.

 Обовязкове техобслуговування для автомобілів Citroen проводиться по критерію пробігу або періоду – в залежності від того, яке із умов наступить раніше. Максимальне значення перепробігу для виконання періодичного техобслуговування, вказаного у сервісній книжці вашого автомобіля, не повинно перевищувати 500км. або 1 місяць експлуатації.

Технічне обслуговування автомобілів Citroen складає в собі комплекс обов’язкових операцій, які проводяться на всіх моделях при кожному виконанні ТО, а також перелік доповнюючи робіт, проведених сервісним центром з урахуванням особливостей, року випуску і пробігу автомобіля.

Обслуговування в авторизованому сервісному центрі збільшить вартість Вашого автомобіля на вторинному ринку, а сервісна книжка, в якій будуть позначки офіційних дилерів Citroеn, стане доказом якісного обслуговування Вашого автомобіля.

Більш детальніше про цикл технічного обслуговування, а також про перелік  регламентних робіт для вашої моделі Citroen Ви зможете довідатись в нашому центрі, або сервісній книжці вашого автомобіля.

Гарантійні зобов'язання.

Гарантія на нові автомобілі Citroen складає 2 роки без обмеження пробігу.

Впродовж  гарантійного строку компанія  зобов»язується безплатно видаляти несправності, які виникли в наслідок промислових дефектів.

     Гарантія для легкових автомобілів та вантажопасажирського Berlingo:

      -         12 років від крізної корозії кузова

-         3 роки на лакофарбу вальне покриття

       Гарантія для комерційних автомобілів:

-         5 років від крізної корозії кузова

-         2 роки на лакофарбу вальне покритт

Впродовж  гарантійного строку компанія  зобов»язується :

       - Здійснювати безплатний ремонт або заміну металічних елементів у випадку внутрішньої крізної корозії внаслідок виробничого дефекту;

       - Здійснювати безплатне встановлення лакофарбу вального покриття кузова , або заміну фарбованих деталей у випадку проблем, виниклих в наслідок виробничого дефекту лакофарбу вальних матеріалів або технології нанесення.

Гарантія на оригінальні запасні частини і ремонтні роботи -1 рік.