ТОВ "Карпати Мотор"
Сервісне обслуговування автомобілів
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » Архів матеріалів
Листопад - найкращий час для покупки автомобіля Citroеn. З 1 по 30 листопада всі популярні моделі Citroеn доступні за спеціальними цінами з вигодою до 25 000 грн. Всі автомобілі доступні в кредит Citroеn Financial Services: термін - до 7 років, ставка - від 0% річних, перший внесок - від 15%, для лінійки DS - спеціальні умови кредиту.

Представництво «Сітроен Україна» оголошує про новий спеціальному ціновій пропозиції на автомобілі зі складу в Україні. З такими вигідними цінами, листопад - найкращий час, щоб змінити старий автомобіль на новий Citroеn.

Моделі Citroеn на будь-який смак і гаманець
Спеціальні ціни діють на ряд популярних автомобілів Citroеn, серед яких кожен покупець зможе знайти ідеальний варіант на свій смак і гаманець, щоб змінити старий автомобіль на новий Citroеn.
Сімейним покупцям сподобається Citroеn С3 Picasso. Ця модель виділяється яскравим дизайном з великим 3-секційним лобовим склом, просторим салоно ... Читати далі »
Дата: 07.12.2012

Компактный кроссовер Citroёn C4 Aircross уже доступен для заказа в Украине. Автомобиль предлагается в семи (!) версиях: два мотора, передний или полный привод, два типа КПП, три комплектации. Для первых покупателей C4 Aircross еще подготовлен дополнительный бонус — сервисный контракт Citroёn Essential Drive. Цена Citroёn C4 Aircross — от $25 000.

Официальный дилер ТОО "Карпаты Мотор" начал прием заказов на кроссовер C4 Aircross. Модель Citroёn C4 Aircross является идеальным выбором для тех, кто ищет стиль, простор, компактность и проходимость в одном автомобиле. Новинка C4 Aircross изначально досту ... Читати далі »

Дата: 29.05.2012

« 1 2 ... 5 6 7