Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2016 » Травень » 5 » ANGRY BIRDS прилетіли до CITROЁN!
23:05
ANGRY BIRDS прилетіли до CITROЁN!

З нагоди виходу мультфільму Angry Birds в кіно, CITROЁN та Sony Pictures об'єднали зусилля для створення унікальної рекламної кампанії. Кампанії, в якій яскраві та сучасні автомобілі CITROЁN зустрічаються з божевільними, але милими пташками! Ця кампанія пройде в 30 країнах, а також буде висвітлюватися в соціальних мережах, наприклад на YouTube вже можна подивитися відео про пташку Ред і CITROЁN C4 Cactus.

Гра Angry Birds завоювала міжнародний успіх та стала справжнім соціальним феноменом. Не дивно, що за мотивами гри зняли мультфільм, який вийде в український кінопрокат 12 травня. А для CITROЁN це стало чудовим приводом об'єднати сили з Sony Pictures і створити унікальну рекламну кампанію з ключовими моделями марки та ключовими героями Angry Birds. Вся кампанія заснована на цінностях, які поділяють обидва бренди: розвагах та оптимізмі.

Кожна пташка Angry Birds асоціюється з одним з автомобілів Citroеn. Наприклад, головний герой Ред вибрав C4 Cactus, Матильда - C4, а суддя Пекінпа - C-Elysee. Рекламна кампанія пройде у всіх ключових регіонах: Європі, Азії та навіть Океанії.

Крім того, рекламні відео можна буде переглянути в соціальних мережах. Наприклад, відео про CITROЁN C4 Cactus та пташку Реда цікаво обігрує накладки Airbump: https://goo.gl/UViHV9.
Яскраве партнерство з Sony Pictures продовжує серію інших креативних партнерських проектів, запущених CITROЁN в цьому році: Rip Curl (C4 Cactus), Courrèges (E-MEHARI), Hyphen Hyphen (SpaceTourer Hyphen Concept), Colette (Berlingo).