Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2018 » Жовтень » 4 » CITROЁN ГОТУЄ ДО ЗИМИ: -20% НА ЗАПЧАСТИНИ ПІДВІСКИ І ГАЛЬМА
23:24
CITROЁN ГОТУЄ ДО ЗИМИ: -20% НА ЗАПЧАСТИНИ ПІДВІСКИ І ГАЛЬМА

Ось і настала осінь - пора прогулянок в парку по опалим золотистим листям, пора дзвінків в школах. І пора підготовки автомобіля до зимового сезону: перевірити «двірники», встановити зимові шини, купити незамерзаючу омиваючу рідину - це тільки програма «мінімум». Адже вкрай бажано рушити далі, звернувши увагу на вузли, які безпосередньо впливають на безпеку руху - ходова частина, підвіска, гальмівна система.

Адже справна підвіска забезпечує надійну і впевнену керованість на слизьких дорогах, гарантує високий рівень комфорту під час тривалих поїздок в переддні новорічних свят. А нові колодки і диски - це коротка гальмівна дистанція і той самий «метр», якого часом не вистачає.

CITROЁN намагається проявляти максимальну турботу про своїх клієнтів, а тому пропонує спеціальну програму підготовки автомобіля до зимового сезону. Так, з 1 жовтня до 30 листопада всі власники автомобілів CITROЁN можуть придбати запчастини підвіски і гальмівної системи з вигодою 20% відносно стандартних цін. Важливо відзначити, що мова йде про оригінальні запчастини CITROЁN, що автоматично означає високу якість, відповідність фірмовим стандартам, ідеально-точні посадочні розміри.

Дана пропозиція - оригінальні деталі ходової частини і гальмівної системи з вигодою до 20% - діє до кінця осені у всіх фірмових дилерських центрах CITROЁN, контакти яких можна знайти за посиланням. Не економте на безпеці для себе і своєї сім'ї, краще економте завдяки спеціальним пропозиціям від CITROЁN!