Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2015 » Вересень » 2 » DS завойовує сегмент компактних автомобілів преміум-класу
07:49
DS завойовує сегмент компактних автомобілів преміум-класу

Одна модель, два різних силуети та нова передня частина. Унікальний вигляд автомобілів, заснований на виразних індивідуальних і знакових елементах стилю DS. На світ з'явилися Нові DS4 і DS 4 Crossback, які стали ще більш технологічними та вишуканими в найменших деталях.

Продажі DS 4 з моменту виходу автомобіля на ринок досягли 115000 примірників. Сьогодні настав час для появи Нового DS 4! Породистий та динамічний - цей хетчбек призначений для тих, хто звик отримувати задоволення від водіння. Більше того, DS 4 постане в новому силуеті DS 4 Crossback зі збільшеним дорожнім просвітом.

Подібна «подвійна» пропозиція - своєрідна відповідь Марки DS на потреби клієнтів сегменту компактних автомобілів преміум-класу, який постійно зростає за рахунок появи нових, стильних силуетів.

«DS - марка з філософією, в основу якої покладено принцип авангарду. Цей посил виражається в появі двох силуетів Нового DS4: компактного хетчбека преміум-класу і абсолютно нового - DS4 Crossback, що вийшов в образі вишуканого підкорювача просторів. Таким взаємодоповнюючим рішенням марка DS підтверджує свої амбіції і максимально точно відповідає на запити клієнтів», - говорить Ів Бонфо (Yves Bonnefont), генеральний директор марки DS.

Плавні та елегантні лінії кузова, наявність хромованих елементів, потужні та ефективні двигуни... Новий DS 4 має всі властивості хетчбека преміум-класу і привносить індивідуальність за рахунок різних варіантів забарвлення кузова та даху, що є унікальною можливістю в даному сегменті. Завдяки вишуканому інтер'єру, що надає широкі можливості для персоналізації, Новий DS 4 є гідним спадкоємцем традицій марки DS, що створює автомобілі, які втілюють авангардний дизайн, індивідуальність, вишуканість та  високотехнологічність. Новий DS 4 - це унікальний та неперевершений продукт у сегменті компактних хетчбеків преміум-класу.

DS 4 Crossback - багатофункціональний автомобіль. Він підтверджує статус справжнього завойовника просторів за рахунок високого дорожнього просвіту, збільшених коліс, декоративних накладок на колісні арки та  рейлінгів на даху.

Нові DS 4 і DS 4 Crossback являють собою справжнє втілення автомобілів марки DS завдяки:

• виразній індивідуальності, підкресленої новою передньою частиною (решітка радіатора DS Wings, запозичена у концепт-кара Numéro 9) та новими фарами DS LED VISION;

• передовими технологіями з системою DS CONNECT, що включає протокол CarPlay®, який вперше буде використаний саме на Нових DS 4 та DS 4 Crossback;

• ефективним двигунам потужністю до 210 л. С. з рівнем викидів CO2 від 97 до 138 г / км;

• вишуканій обробці приладової панелі та панелей дверей шкірою найвищого класу, обробці сидінь напіваніліновою шкірою у фірмовому стилі браслета годинника - все це втілює ексклюзивність, притаманну марці DS.

Світова прем'єра обох моделей відбудеться на Франкфуртському автосалоні 2015 року. Європейські продажі стартують в листопаді 2015 року.

 

ОДНА МОДЕЛЬ, ДВА СИЛУЕТИ

На момент своєї появи в 2011 році DS 4 відзначався унікальним дизайном та удостоївся двох престижних титулів Міжнародного Автомобільного Фестивалю: «Найкрасивіший автомобіль року» (Most Beautiful Car of the Year) та «Найкрасивіший інтер'єр» (Most Beautiful Interior). Сьогодні марка DS презентує дві взаємодоповнюючі версії: Новий DS 4 - динамічний і вишуканий хетчбек преміум-класу та новий DS 4 Crossback в образі справжнього завойовника просторів, із збільшеним на 30 мм дорожнім просвітом, збільшеними колесами і спеціальними елементами кузова (декоративними накладками на колісні арки , спойлером та рейлінгами).

Новий DS 4 - вишуканий стиль, яскрава індивідуальність.

Новий DS 4 володіє унікальною архітектурою з плавними та елегантними лініями кузова, в числі яких фірмові елементи стилю (решітка радіатора, передній і задній бампери, бічні молдинги, хромоване обрамлення вікон та ін.). Завдяки новому образу, підкресленому широкими колесами, Новий DS 4 втілює всі властивості хетчбека преміум-класу і гарантує справжнє задоволення від водіння.

Відмінна риса всіх автомобілів DS - широкі можливості персоналізації. Спочатку з'явившись на моделі DS 3, ця опція тепер відкрита і для Нового DS 4. Для даху і спойлера пропонується 4 варіанти забарвлення: чорний (noir perla nera), фіолетовий (whisper), синій (bleu virtuel), помаранчевий (orange tourmaline) в поєднанні з відповідними варіантами обробки дзеркал заднього виду та декоративних колісних ковпаків. Всього на Новому DS 4 можливо скомбінувати 38 варіантів забарвлення даху та кузова (для останнього пропонується 4 нових кольори - синій (bleu encre), помаранчевий (orange tourmaline), сірий (gris artense) та червоний (rouge rubis). Таким чином, завдяки унікальній для сегменту компактних хетчбеків преміум-класу пропозиції, клієнт може практично створити власний автомобіль та адаптувати його у відповідності зі своїми потребами.

DS 4 Crossback - підкорювач просторів!

DS 4 Crossback створений для любителів пригод як у місті, так і за його межами. Цей автомобіль підтверджує статус справжнього завойовника просторів, що відрізняється при цьому власним стилем завдяки: збільшеному на 30 мм дорожньому просвіту та значним колесам, декоративним накладкам на колісні арки та виразній передній частині, спойлеру чорного кольору та спеціальним рейлінгам, чорним зовнішнім дзеркалам заднього виду і яскравому кольору кузова (помаранчевий турмалін), порогам дверей зі специфічною обробкою і коврикам, а також панорамному вітровому склу (45 °), що покращує верхній кут огляду. DS 4 Crossback являє собою альтернативу класичним хетчбекам преміум-сегменту.

АВАНГАРДНИЙ ДИЗАЙН

«DS - це, насамперед, дизайн, унікальна архітектура та виразна індивідуальність. Для Нового DS 4 ми взяли за основу образ «стиляги», а для DS 4 Crossback образ підкорювача просторів. Ці два різних силуети підтверджують наші амбіції - пропонувати щось зовсім нове та надихаюче», - заявив Тьєррі Метроз (Thierry Metroz), директор дизайн-центру марки DS.

Фірмова передня частина DS Wings та фари DS LED VISION

Слідом за DS 5 обидві моделі DS 4 обзавелися новою передньою частиною, натхнення для створення якої навіяно концепт-каром Numéro 9, і вертикальною решіткою радіатора з логотипом DS та елементами «DS Wings», які нагадують про першу модель DS. Шестикутна форма хромованого елемента «DS Wings» демонструє унікальний скульптурний та графічний дизайн. Його контур триває до внутрішньої сторони фар, надаючи образу елегантність.

Також як і DS 3 та DS 5, обидві моделі DS 4 отримали нові фари DS LED VISION, де світлодіодні та ксенонові модулі об'єднані з новими «бігаючими» світлодіодними покажчиками повороту. Використання світлодіодних модулів, схожих на діаманти в скриньці, та «бігаючих» сигналів повороту приковує увагу до автомобіля з першого погляду, забезпечуючи при цьому якісне освітлення (при освітленні поворотів світловий потік стає яскравішим на 51%). Разом зі світлодіодними протитуманними фарами, що поєднують в собі функції освітлення поворотів, на передній частині автомобіля розташовано 84 світлодіодних модуля.

Новий DS 4 Crossback та Новий DS 4 легко відрізнити з першого погляду. На автомобілі встановлюються різні передні бампери: стиль DS 4 Crossback підкреслять чорними декоративними накладками та спеціальною декоративною смужкою в нижній частині бампера. Бампер Нового DS 4 пофарбований в тон кузова і прикрашений хромованими накладками.

Яскравий і вишуканий стиль

Нові DS 4 є втіленням фірмового стилю DS завдяки виразним графічним елементам кузова.

Хромована окантовка проходить по всьому периметру бічного скла, похила лінія даху плавно перетікає в задній спойлер. Динамічний вигляд задньої частини залишається при цьому вишуканим та виразним. Передні фари та задні ліхтарі підкреслені світлодіодами, що робить образ Нового DS 4 ще більш ефектним.

 

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ

«Нові DS 4 та DS 4 Crossback об'єднують в собі кращі технології DS. Ми створили два автомобілі, два нових DS, з яскравою індивідуальністю. Рівень оснащення та оздоблення Нових DS 4 та DS 4 Crossback притаманний автомобілям більш високого класу. На автомобілі встановлено сучасне мультимедійне обладнання та ефективні двигуни, які є еталонними з погляду потужності і економічності. Силует моделі Crossback буде дивувати і привертати увагу, а Новий DS 4 стане справжньою альтернативою традиційній пропозиції в сегменті преміум-класу», - стверджує Ерік Апод (Eric Apode), директор по продукту та розвитку марки DS.

Сучасне мультимедійне обладнання

Новий DS 4 стає першою моделлю DS (і першим автомобілем групи PSA), на якому встановлюється протокол CarPlay®, сумісний з останніми телефонами Apple Iphone.

Завдяки новому семидюймовому кольоровому сенсорному екрану та останнім інноваціям групи PSA в області ЛМІ (людино-машинний інтерфейс) система управління автомобілем DS 4 стає ще більш високотехнологічним. Екран останнього покоління забезпечує спрощений доступ до всіх функцій автомобіля (на центральній консолі на 12 кнопок менше). Він оснащений функцією New Mirror Screen, дублюючої функції смартфона (Android та iOS) на екран приладової панелі. Таким чином, в будь-який момент існує можливість скористатися деякими з додатків смартфона і це буде абсолютно безпечно. Так, наприклад, в автомобілі DS пропонується функція написання SMS-повідомлень за допомогою розпізнавання мови.

На сьогоднішній день всі моделі DS оснащені сучасним мультимедійним обладнанням, що підтверджує їх виняткову технологічність.

Як і весь модельний ряд марки, Новий DS 4 та DS 4 Crossback оснащуються системою DS Connect Box, яка включає в себе:

• пакет Monitoring - віртуальний журнал технічного обслуговування (автоматичне відстеження пробігу та інформування про майбутнє технічне обслуговування), консультування з екологічного водіння на підставі технічної інформації, переданої автомобілем,

• пакет Mapping - геолокація автомобіля, інформування по електронній пошті при вході і виході з географічної зони,

• пакет Tracking - у випадку крадіжки автомобіля дані про його географічне положення передаються правоохоронним органам,

• пакет SOS & Assistance - інноваційна система, що забезпечує автоматичний виклик екстрених служб, а також локалізовану підтримку з відправкою відповідної допомоги у разі виникнення проблеми.

Устаткування, що підвищує комфорт і безпеку

Окрім нових комунікаційних функцій (Mirrorlink і Carplay®) високотехнологічність моделі підтверджується й іншим обладнанням, таким як: камера заднього виду та система безключового доступу і запуску двигуна; система контролю сліпих зон і попередження про мимовільне перетинання лінії дорожньої розмітки. На автомобілях також встановлюються крісла водія та переднього пасажира з функцією масажу, що є унікальною пропозицією для даного сегменту. Крісла оббиті напіваніліновою шкірою з фірмовою обробкою в стилі браслета годинника, приладова панель повністю обтягнута шкірою високого класу... Все це дозволяє отримати неперевершене задоволення від поїздки.

 Нові DS 4 є гідними спадкоємцями першої моделі DS з поворотними фарами. Автомобілі оснащені спрямованими ксеноновими фарами з бігаючими покажчиками повороту (унікальними для даного сегмента) та світлодіодними протитуманними фарами з функцією освітлення поворотів. Як у версії хетчбек, так і у версії Crossback більша частина обладнання входить в базову комплектацію.

Ще більш ефективні двигуни

На новому DS 4, який надійде в продаж у жовтні (Європа), буде запропонована гамма з шести турбованими двигунами з рівнем викидів CO2 від 97 до 138 г / км: три бензинові двигуни (один PureTech і два THP), три дизельні двигуни BlueHDi. DS 4 Crossback оснащуватиметься чотирма двигунами, двома бензиновими і двома дизельними. Таким чином, широкий модельний ряд двигунів пропонує мотори потужністю від 120 до 210 к. с., з обертовим моментом від 230 до 400 Нм та витратою палива від 3,7 до 5,9 л на 100 км. З таким набором якостей Нові DS4 і DS 4 Crossback є більш ніж конкурентоспроможними в своєму сегменті.

ВИШУКАНІСТЬТА УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ - КЛЮЧОВІ ЦІННОСТІ МАРКИ DS

Ключовими цінностями для марки DS є вишуканість та увага до деталей. Нові DS 4 та DS 4 Crossback не є винятком. Це виражається у використанні оригінальних матеріалів, які забезпечують ексклюзивність та унікальність, прикладом є найвищий рівень обробки шкіряних сидінь.

 Так, для DS 4 пропонуються три типи шкіряної обробки, в тому числі шкіра наппа та напіванілінова шкіра - одні з найкрасивіших типів шкіри у світі, які рідко використовуються в автомобільній промисловості. На нових моделях DS 4 принцип «уваги до деталей» доведений до досконалості: приладова панель і дверні панелі обтягнуті шкірою наппа та шкірою ручної вичинки. Тільки обробка приладової панелі через складну архітектуру займає у майстра 8 годин.

 

Іншою ілюстрацією «французької розкоші від DS» є двоколірне забарвлення Нового DS 4 (даху та кузова). Ця можливість є унікальною для сегменту хетчбеків преміум-класу. У процесі спеціального фарбування кузова бере участь команда експертів-малярів, які працюють вручну.

 

ДИНАМІКА ТА БЕЗПЕКА

 Ходова частина та рульове управління на обох версіях Нового DS 4 були вдосконалені з метою підвищення комфорту та досягнення кращих характеристик при управлінні автомобілем.

Новий DS 4 став більш динамічним та стійкішим за рахунок зниження центру тяжіння. Завдяки збільшеному на 30 мм дорожньому просвіту DS 4 Crossback забезпечує більш високу посадку водія, яка дозволяє краще контролювати дорогу і сміливо пересуватися по будь-якій місцевості.

 Технологія інтелектуального контролю тяги (Intelligent Traction Control), доступна на обох автомобілях, є системою допомоги при водінні, яка при слабкому зчепленні регулює антибуксувальну систему передніх коліс. Це дозволяє поліпшити антибуксувальні характеристики на засніжених дорогах, а також підвищити ефективність на виході з віражу. Система інтелектуального контролю тяги особливо добре адаптована в DS 4 Crossback, оптимізуючи його можливості на дорогах з будь-яким типом покриття.

 

Інформація в цифрах

- 115000 проданих автомобілів DS 4

- На Новому DS 4 в Європі пропонуються 6 турбованих двигунів з рівнем викидів CO2 від 97 до 138 г / км.

- Розміри: довжина 4,28 м, ширина 1,81 м, висота 1,50 м (Новий DS 4) і 1,54 м (DS 4 Crossback)

- Об'єм багажника 359 літрів

- 9 кольорів кузова (з яких 4 нових) і 38 варіантів поєднання забарвлення кузова та даху на Новому DS 4

- 84 світлодіодних елемента, розташованих в передній частині.

Довідка про Марку DS:

Нова французька преміальна Марка DS офіційно заснована 1 червня 2014, +2015 рік стане першим повним роком існування нової Марки. Девіз DS звучить як «Інноваційна розкіш з Парижа», Марка покликана відродити традиції виробництва французьких преміальних автомобілів. Використовуючи всі сучасні напрацювання і ноу-хау, Марка DS також звертається до історії культової моделі DS 1955 року. Загальна світова гамма Марки DS включає в себе преміальні автомобілі різних типів і класів: яскравий DS 3, відкритий DS 3 Cabrio, динамічний DS 4, стильний DS 5, седан DS 5LS, кросовер DS 6. Зі старту продажів по всьому світу реалізовано вже понад 500 000 автомобілів з логотипом DS. На поточний момент в Україні представлено модель Марки: DS 4.