Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2019 » Січень » 17 » Ключові переваги запчастин і масел EUROREPAR
14:42
Ключові переваги запчастин і масел EUROREPAR

Асортимент запчастин і мастильних матеріалів бренду EUROREPAR помітно розширився:тепер ці товари пропонуються не тільки для PEUGEOT і CITROЁN, але також для більшості популярних автомобільних марок.
Вперше продукція EUROREPAR з'явилася на автомобільному ринку України у вересні 2017 року і являє собою більш привабливу альтернативу оригінальним запчастинам і моторних мастил для автомобілів старше 3-х років, при цьому якість товарів залишається на стабільно-високий рівень. Спочатку запчастини та мастильні матеріали EUROREPAR були доступні виключно для автомобілів Групи PSA: PEUGEOT і CITROЁN, але з недавніх пір пропозиція доступна і для інших автомобільних марок! В цілому клієнтам запропоновано понад 8000 артикулів товарів EUROREPAR, які охоплюють більшість автомобілів, представлених в Україні, включаючи в себе найбільш популярні групи запчастин і мастильних матеріалів.
Як і оригінальні запчастини, товари EUROREPAR проходять строгий контроль якості і відповідають фірмовим високим вимогам, які пред'являються Групою PSA до виробників комплектуючих і запасних частин. У той же час, ретельний відбір постачальників і грамотна маркетингова політика дозволяють забезпечити вкрай привабливі ціни. Як результат - в продуктах EUROREPAR вдалося досягти оптимального співвідношення якості, ціни, характеристик.
Ключовими перевагами запчастин і масел EUROREPAR є:
 гарантовано-висока якість, ретельний відбір постачальників;
 контроль якості товарів фахівцями Групи PSA;
 загальна 2-річна гарантія на запчастини EUROREPAR;
 вигідна конкурентна ціна.
Наприклад, в лінійці автомобільних масел EUROREPAR на сьогоднішній день пропонується 8 видів масел для більшої частина парку автомобілів Групи PSA і інших брендів. Причому масла EUROREPAR мають фірмові схвалення і / або відповідають фірмовим стандартам наступних автомобільних брендів: Renault, Volkswagen, Ford, BMW, Honda, Porsche, GM, Mercedes, Jaguar Land Rover, Toyota, Kia, Honda (в залежності від типу масла). В цілому охоплення автомобільного парку є одним з найбільш широких на ринку.
Крім того, моторні масла EUROREPAR відповідають сучасним вимогам і підходять для використання в найсучасніших двигунах:
• бензинові і дизельні мотори;
• двигуни з турбіною і системою безпосереднього (прямого) упорскування палива;
• мотори комерційних автомобілів, для яких характерні великі пробіги;
• двигуни з різними системами захисту навколишнього середовища і без них.
Крім того, масла EUROREPAR добре пристосовані як до міських циклам руху (часті розгони, система «стоп / старт»), так і до водіння в заміських умовах (тривалий рух з високою швидкістю і постійними оборотами мотора). В результаті клієнт отримає якісний продукт, гарантію стабільної роботи автомобіля і дуже вигідну ціну!