Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2014 » Жовтень » 19 » Осінній цінопад на СТО Citroёn: до -25% на фірмове ТО
23:54
Осінній цінопад на СТО Citroёn: до -25% на фірмове ТО

Восени у власників Citroёn є можливість зробити фірмове ТО за фіксованою вартістю, причому для негарантійних автомобілів - з вигодою до 25%. Таким чином, чим старший автомобіль - тим більше вигода. Авторизований сервіс Citroёn пропонує й інші переваги: продаж зимових шин, що актуально напередодні зимового сезону.

Осінь – пора опадання листя, а для сервісу Citroёn пора падіння цін! Цієї осені авторизовані сервісні центри Citroёn пропонують проведення фірмового ТО за фіксованою вартістю, єдиною для всіх дилерів одного регіону. А для негарантійних автомобілів на ТО встановлені спеціальні ціни, з вигодою до 25% від стандартної ціни. І чим старший автомобіль - тим привабливіша підсумкова ціна: 15% вигоди для автомобілів віком від 3-х до 5-и років і 25% вигоди для автомобілів віком 5 років і більше.

Вартість стандартного ТО можна дізнатися на www.to.citroen.ua - тут вказана стандартна ціна ТО, без урахування вигоди, описаної вище. Причому мова йде про комплексну пропозицію, де спеціальна ціна діє і на необхідні витратні матеріали, і на вартість робіт.
Крім того, на авторизованому сервісі Citroёn можна придбати зимові шини та провести шиномонтаж, що вкрай актуально з огляду підготовки автомобіля до зимового сезону, що наближається. Причому фірмові СТО Citroёn пропонують актуальні моделі найпопулярніших виробників шин: Nokian, Michelin, BFGoodrich та ін. В асортименті - шини для легкових і комерційних автомобілів, з шипами чи без, різного розміру.