Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Переможець на трасі, переможець в ціні: Citroёn C-Elysée з вигодою до 15%
23:47
Переможець на трасі, переможець в ціні: Citroёn C-Elysée з вигодою до 15%
У жовтні сімейний седан Citroёn C-Elysée 2014 р.в. доступний за спеціальною ціною* з вигодою до 15% від стандартної ціни. Надійний та витривалий, економічний, але швидкий - Citroёn C-Elysée довів це не лише словом, а й ділом: перемогами в гонках WTCC. Інші легкові та комерційні моделі Citroёn також пропонуються за спеціальними цінами*.

"Перевірений треком, ідеальний для міста" - це про характер Citroёn C-Elysee. Сімейний седан привертає увагу міцним кузовом, який не раз був у нагоді в гоночних баталіях WTCC, а також загальною надійністю, витривалістю основних вузлів та агрегатів. Все завдяки великій програмі адаптації автомобіля під суворі умови експлуатації: посилена підвіска, заводський захист двигуна, пробіг в 4 млн. тестових кілометрів перед запуском моделі в серійне виробництво.

Кузов "седан" з пологим заднім склом ідеальний для ефективної аеродинаміки гоночного боліда Citroёn C-Elysée WTCC. Але кузов "седан" ідеальний і для сім’ї: в салоні просторо (колісна база 2,65 м) багажник має великий об'єм (506 л) при цьому загальні розміри автомобіля (4,4 ​​м в довжину) досить компактні, щоб Citroёn C -Elysée був зручний навіть на тісних міських вулицях.

При міській експлуатації важлива економічність та зручність - а тому Citroёn C-Elysée пропонується з бензиновим двигуном VTi 72, який споживає лише від 4,3 л палива на 100 км шляху і може працювати в парі не тільки з МКПП, а й з автоматизованою РКПП. Для любителів динаміки запропонований потужний Citroёn C-Elysée з бензиновим двигуном VTi 115, а для тих, хто хоче поєднати перше і друге - дизельний Citroёn C-Elysée HDi 90.Тільки в жовтні Citroёn C-Elysée з бензиновим двигуном VTi 72 в комплектації Attraction доступний за спеціальною ціною* з вигодою 15% щодо стандартної ціни. Інші комплектації популярного седана можна придбати з вигодою 12%. Причому мова йде про автомобілі 2014 року виробництва, які вже є на складах в Україні і можуть бути доставлені покупцеві буквально в режимі "сьогодні на завтра".

Крім того, компанія Citroёn пропонує інші легкові та комерційні автомобілі за спеціальними цінами*. У переліку такі популярні моделі, як: комфортний хетчбек Citroеn С4, сімейний мінівен Citroёn C3 Picasso, C4 Aircross кросовер Citroеn, високотехнологічний Citroёn C4 Picasso, преміальний Citroёn DS4, комерційні моделі Jumper та Jumpy, та ін. Тільки до кінця жовтня ці автомобілі доступні за спеціальними цінами* з вигодою 7-17% (залежить від моделі) від стандартної ціни.

Кількість автомобілів за спеціальними цінами обмежена, так само як термін дії даної пропозиції - тому радимо поквапитися з покупкою. Якщо всієї суми для покупки недостатньо, то можна скористатися фірмовим кредитом або лізингом зі ставками від 0% ** річних.* - Спеціальна ціна формується для кожної окремої модифікації автомобіля. Точну ціну автомобіля, а також його наявність на складі слід уточнювати у найближчого дилера Citroеn в Україні.

** - Під ставкою 0,0% річних слід розуміти можливість отримання кредиту під 0,000001% річних у гривні, або оформлення лізингу під 0,01% річних у гривні або доларах США.