Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2013 » Лютий » 18 » Вечори французького кіно з Citroеn
19:34
Вечори французького кіно з Citroеn
Вечори французького кіно з Citroеn

Представництво «Сітроен Україна» другий рік виступає генеральним партнером фестивалю «Вечори французького кіно з Citroеn». Фестиваль починається 24 січня і пройде в кінотеатрах найбільших міст України. Офіційний автомобіль фестивалю - Citroеn C-Elysée.

Представництво «Сітроен Україна» дає можливість кожному познайомитися з Францією. Почніть з фільмів на фестивалі «Вечори французького кіно з Citroеn», продовжите знайомством з французьким автомобілем C-Elysée, і завершіть його тижневою поїздкою в Париж з відвідуванням знакових місць Citroеn: фірмового бістро Андре Сітроен та консерваторії бренду.

Найкращі французькі фільми разом з Citroеn
Кінофестиваль «Вечори французького кіно з Citroеn», організатором якого виступає компанія «Артхаус Трафік» в партнерстві з Citroеn, стартує 24 січня і триватиме до кінця лютого. У програмі фестивалю - п'ять кращих французьких кінопрем'єр року. Як і раніше, фестиваль «Вечори французького кіно з Citroеn» стане по-справжньому всеукраїнським, і пройде в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Вінниці, Чернівцях.

Citroеn і кіно
Андре Сітроен, засновник компанії Citroеn, любив шокувати та захоплювати людей. З появою кінематографа, він зміг донести цікаві історії про Citroеn тисячам і мільйонам глядачів. Першою картиною з автомобілями Citroеn став документальний фільм про пробіг «Чорний круїз». Потім були кінокартини з культовими моделями DS і 2CV («Фантомас», «Жандарми», «Горець»).
У 2009 році з'явився фірмовий фільм Citroеn «Нова історія: Народження образу Citroеn». У 20-хвилинному фільмі розповідається про перетвореннях Citroеn: нових моделях, новому зовнішньому вигляді. У головній ролі знялися Себастьян Леб і автомобіль Citroеn DS INSIDE.

Citroеn C-Elysée - офіційний автомобіль кінофестивалю
Фестиваль «Вечори французького кіно з Citroеn» - відмінна можливість познайомитися не лише з французьким кінематографом, але і з новим автомобілем Citroеn C-Elysée. Навіть його назва C-Elysée співзвучно з «Єлисейськими полями», одним із символів Парижа і Франції. Citroеn C-Elysée - сучасний седан, якого так чекали українські автолюбителі. Продажі автомобіля стартують лютому, але замовити C-Elysée можна вже зараз.

В рамках проведення кінофестивалю кожен відвідувач отримає запрошення на проходження тест-драйву нової моделі і автоматично стане учасником розіграшу головного призу - поїздки в Париж. Крім того, з 21 січня по 4 лютого на офіційній сторінці Citroеn Україна в Facebook проходить розіграш квитків і сувенірів Citroеn.