Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2015 » Квітень » 1 » «Весняні старти» на СТО CITROЁN: вигода 20%
23:14
«Весняні старти» на СТО CITROЁN: вигода 20%
Представництво CITROЕN в Україні пропонує всім власникам CITROЁN підготувати свій автомобіль до весняного сезону з вигодою 20%. Пропозиція поширюється на оригінальні деталі підвіски та гальмівної системи. Термін дії пропозиції - з 1 квітня по 31 травня 2015.

Весна вже прийшла, розігріта сонцем дорога так і манить ввійти в крутий віраж! Але безпека понад усе, а тому перед початком весняних подорожей представництво CITROЕN в Україні закликає всіх автолюбителів привести свій автомобіль в кращий вигляд і пропонує для цього спеціальну сервісну кампанію. Так, при будь-якому зверненні на офіційний сервіс CITROЁN (шиномонтаж, ТО та ін.) клієнт може придбати запчастини підвіски та гальмівної системи з вигодою 20% відносно стандартної ціни.

Перелік необхідних деталей уточнюється після проведення діагностики автомобіля: це можуть бути амортизатори, гальмівні колодки та диски, втулки, сайлент-блоки, та ін. Причому використовуються тільки оригінальні деталі CITROЁN найвищої якості, що підтверджується гарантією виробника терміном в 1 рік з моменту установки. Оновивши підвіски і гальмівну систему, будьте впевнені, CITROЁN порадує відчуттям «нового автомобіля» та максимальною безпекою на будь-якому віражі або при екстреному гальмуванні.

Дана пропозиція діє на території України в авторизованих сервісних центрах CITROЁN в період з 1 квітня до 31 травня 2015. Готуйте свій автомобіль до «весняних стартів» разом із сервісом CITROЁN - будьте впевнені у заводській якості деталей.