Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2015 » Серпень » 12 » Вигідно, як ніколи: фіксована ціна ТО для автомобілів CITROЁN
23:45
Вигідно, як ніколи: фіксована ціна ТО для автомобілів CITROЁN
CITROЁN Україна оголошує про старт нової програми фіксованої вартості ТО для CITROЁN: ціна ТО зафіксована у всіх дилерів Марки в одному територіальному регіоні. Крім того, для автомобілів віком від 2-х років діють спеціальні ціни на ТО з вигодою 15% в порівнянні зі стандартною вартістю ТО, а для авто віком від 5-ти років - з вигодою 25%.

Програма фіксованої вартості ТО повертається! Незмінно висока якість обслуговування за стандартами CITROЁN та фіксована ціна ТО у всіх офіційних дилерів CITROЁN одного регіону.

Дізнатися вартість ТО можна на сайті to.citroen.ua, достатньо лише вказати модель Citroеn, місце обслуговування автомобіля, тип двигуна та рік випуску автомобіля - і клієнт одразу отримає детальну таблицю з переліком ТО і фіксованою ціною кожного варіанту для обраного регіону в залежності від пробігу автомобіля. В єдину ціну ТО включені всі необхідні деталі та вартість усіх необхідних регламентних робіт згідно сервісній книжці.Крім того, для післягарантійних автомобілів передбачені спеціальні умови проведення ТО за фіксованою ціною, залежно від віку автомобіля. Так для автомобілів віком 2+ (від 2-х до 4-х років включно) спеціальна ціна ТО буде вигіднішою за стандартну на 15%. А для автомобілів віком 5+ (від 5-ти років і більше) вигода досягає 25%. При зазначенні дати покупки автомобіля на сайті to.citroen.ua - система автоматично розрахує вартість ТО з урахуванням спеціальних цін і вигоди 15-25%.