Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71
Головна » 2018 » Вересень » 19 » ВИСОКА ЯКІСТЬ за доступною ціною: ЗАМІНА МАСЛА ДЛЯ CITROËN ЗА ЦІНОЮ ВІД 860 ГРН.
07:09
ВИСОКА ЯКІСТЬ за доступною ціною: ЗАМІНА МАСЛА ДЛЯ CITROËN ЗА ЦІНОЮ ВІД 860 ГРН.

CITROËN пропонує спеціальні умови по заміні моторного масла для автомобілів Марки віку 3+ років. Фіксована ціна за операцію включає в себе все необхідне: моторне масло, масляний фільтр, оплату роботи. У даній програмі використовуються масла і деталі бренду EUROREPAR, які пропонують високу фірмову якість за доступною ціною.

CITROËN завжди намагається пропонувати кращі рішення для своїх клієнтів не тільки в момент покупки автомобіля, але і при його подальшому обслуговуванні. Не секрет, що одним із запорук надійної експлуатації автомобіля є правильний догляд - своєчасне проходження ТО, усунення несправностей, підтримка хорошого стану двигуна шляхом періодичної заміни масла. Тому CITROËN пропонує українським власникам автомобілів Citroën віком понад 3-х років спеціальні умови заміни масла за фіксованою ціною.

Важливо відзначити, що на операцію по заміні масла встановлено максимально вигідні ціни. Ці ціни зафіксовані у всіх дилерів Марки, вони залежать тільки від типу двигуна і масла. А використання продукції під брендом EUROREPAR гарантує привабливий рівень цін. Фіксовані ціни включають моторне масло, масляний фільтр, вартість робіт по заміні і складають:

• для двигунів 1,0-1,4 л з використанням масла 5W40 - 860 грн;
• для двигунів 1,6-2,0 л з використанням масла 5W40 посилання - 1 060 грн;
• для двигунів 1,0-1,9 л з використанням масла 5W30 - 1 160 грн;
• для двигунів 2,0 л з використанням масла 5W30 посилання - 1: 360 грн.

EUROREPAR - власний бренд Групи PSA, який включає в себе системи та механізмів, необхідних для обслуговування і ремонту автомобілів марки в післягарантійний період (віком 3+ років). Всі запчастини і масла EUROREPAR пройшли строгий контроль якості і відповідають високим вимогам Групи PSA до виробників комплектуючих і запасних частин. Разом з тим, товари EUROREPAR відрізняються привабливими цінами, які дозволяють клієнту користуватися перевагами фірмового сервісу на вигідних умовах.

Звертаючись на авторизований сервіс CITROËN, клієнт отримує високий рівень обслуговування від кваліфікованих майстрів, які пройшли спец-навчання з ремонту та обслуговування автомобілів Марки.

Пропозиція діє з 17 вересня до 14 жовтня у всіх офіційних дилерських центрах CITROËN