Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Citroen Berlingo - Опис

Новинка Berlingo - це сучасне втілення комерційної доцільності та пасажирського комфорту. Завдяки нововведенням в дизайні його сидіння швидко і легко перетворюються в зручний стіл, а величезна кількість невеликих ніш і відділень, дозволяють компактно розмістити всі необхідні речі.


Сучасний Berlingo став більш надійним і витривалим. У будь-яких дорожніх умовах він проявляє свої кращі якості. Його модульний дизайн дозволяє почувати себе комфортно всім без винятку пасажирам і водієві. У салоні досить просторо, що додає автомобілю універсальності.


Випускається автомобіль в двох версіях - довгою і короткою. Довга версія має 4,6 метра, а коротка - 4,38 метра. Обидві версії випускаються з колісною базою 2,73 метра. Коротка версія Berlingo здатна перевозити 850 кілограм вантажу, і має вантажний об'єм в 3,3 кубометра, а довга здатна взяти 750 кілограм, але вантажний відсік розрахований на 3,7 кубометра.

Завдяки універсальній кабіні є можливість перевезення довгих вантажів. Так, в коротку версію авто можна занурити матеріали до 4,1 метра. При цьому крім водія, в автомобілі зможуть їхати ще два пасажири.


Завдяки застосуванню інноваційних матеріалів при виготовленні кабіни і нововведень в дизайні, новий Сітроен Берлінго може похвалитися винятковою акустичним комфортом. Шумоізоляційні властивості починають працювати з відсіку, в якому розташований двигун автомобіля.


Водій будь-якої комплекції буде почувати себе в автомобілі комфортно. Рульова колонка Сітроен Берлінго регулюється в двох площинах, а крісло водія по висоті. Керування автомобілем інтуїтивно зрозуміло, і все знаходиться під рукою і на своєму місці. При необхідності, в автомобіль можна встановлювати додаткові опції, такі, як круїз-контроль, CD-плейер або обмежувач швидкості.


У продаж Сітроен Берлінго надходить з трьома видами двигунів. Це 90 сильний бензиновий і два дизельні двигуни, 75 і 90 сильний, відповідно. Всі три версії забезпечуються 5-ти ступінчастою механічною коробкою передач. Базова версія автомобіля забезпечується системою ABS і асистентом екстреного гальмування. Можливе оснащення автомобіля додатковим устаткуванням, що робить його ще краще. Безпека автомобіля має високий рівень, завдяки семи подушок безпеки. Автомобіль отримав 4 зірки за безпеку водія і пасажирів, і 2 зірки за безпеку пішоходів. Це, і багато іншого робить цей автомобіль справжнім помічником в бізнесі і надійним сімейним другом.