Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Citroen C3 Picasso - Опис

Citroen C3 Picasso


Citroen C3 Picasso - кидає виклик і перемагає!

Цим автомобілем, компанія Сітроєн кинула виклик стандартам автомобілебудування. Citroen C3 Picasso - створений із протиріч, але це робить його тільки краще. У ньому можна побачити, як закруглені і плавні лінії змінюються квадратними і різкими. Зовнішня компактність не поєднується з салоном, який незвично просторий, а новий футуристичний дизайн тільки додає комфорту пасажирам.

Кузовна лінія у Citroen C3 Picasso чиста, а фари посаджені досить високо, що створює максимум зручності водієві та пасажирам. У п `версії автомобіля, об'єм багажного відділення складає до 500 літрів, що дозволяє перевозити досить габаритні вантажі. Щоб автомобіль можна було легко знайти в нічний час, його можна додатково оснастити освітленням, яке розташовується під бічними дзеркалами заднього виду.

Для цього автомобіля вперше була застосована інноваційна система «SpaceBox», основою якої є максимальна кількість внутрішнього простору в мінімальному обсязі займаного простору. Задні сидіння Citroen C3 Picasso регулюються незалежно один від одного, і здатні зміститися на довжину до 15 сантиметрів. Це зручна функція, коли необхідно перевезти габаритний вантаж. Одним рухом можна скласти задні сидіння в один рівень з підлогою, тим самим збільшивши корисну площу багажного відділення, аж до передніх сидінь.

Керувати цим автомобілем легко, в тому числі, завдяки прекрасному панорамному виду з водійського місця. Вітрове скло виконане з трьох частин, і робить огляд дороги абсолютним. Сприяють цьому і сидіння, які встановлені досить високо. Салон завжди добре освітлений, ніщо не заважає сонячному світлу проникати в автомобіль. Завдяки відмінному периферійному огляду, створюється враження єдності водія, автомобіля і дороги. Безсумнівно, це позначається на зручності водіння і внутрішньому комфорті.

Завдяки своїм компактним формам, а також, обмеженому радіусу розвороту, Citroen C3 Picasso є одним із самих маневрених автомобілів. Створюється враження, що для нього немає непереборних перешкод. А допомагають долати перешкоди двигуни, які встановлюються на цей автомобіль. Для нього створили два нових бензинових двигуна - VTi 95 і VTi 120, а також, два дизельних - HDi 90 і HDi 110 FAP.

                         З новою моделлю ви зможете відкрити для себе нові відчуття.   

                                                           .C3Picasso.jpg