Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Citroen C4 CACTUS - опис
Новий C4 Cactus - ковток свіжого повітря, що привносить оригінальність в сегмент компактних хетчбеків. Володіючи лаконічним дизайном кузова, Новий C4 Cactus зберіг класичні графічні рішення Citroën, в тому числі Airbumps® в нижній частині дверей, скляний панорамний дах, дворівневу передню частину і світловий автограф 3D LED ззаду. Новий C4 Cactus пропонує 31 варіант персоналізації зовнішнього вигляду: дев'ять кольорів кузова і чотири кольорових пакета, що додають вишукані колірні акценти.
НЕПОВТОРНА ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ І СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН<
Він отримав оновлену ширшу передню частину, на якій розташовані нові біжать світлодіодні ходові вогні, які виходять з шевронів і тривають уздовж всієї ширини автомобіля, більш гострі фари, підкреслені чорними глянцевими вставками, і бампер в колір кузова.
Задню частину нового хетчбека характерно підкреслює лаконічні і гладкі двері багажника кольору кузова з акцентами у вигляді нових 3D LED задніх ліхтарів. Їх вишукана форма візуально розширює автомобіль, надаючи йому більш сучасний вигляд.
РОЗВИТОК НОВОГО CITROËN C4 CACTUS

СИДІННЯ ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ
Інноваційна конструкція сидінь, в якій скомбіновані наповнювач високої щільності всередині сидіння і м'який наповнювач у поверхні, забезпечує м'якість і хорошу бічну підтримку.У поєднанні з широким і візуально зручним дизайном, дана конструкція сидінь пропонує відчутний комфорт при поїздці на короткі і довгі дистанції.
ПІДВІСКА З PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS ™
• Вірний своїй ДНК, Citroën постійно вдосконалюється, покращуючи комфорт автомобілів. Ексклюзивно розроблена підвіска Progressive Hydraulic Cushions ™ фільтрує і поглинає великі і малі дорожні нерівності, забезпечуючи пасажирам відчуття польоту над дорогою, спокій і заряд енергії.

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ безтурботного ВОДІННЯ;
• Новий Citroën C4 Cactus оснащений 12 системами допомоги водієві, забезпечуючи додаткову впевненість і безпеку при щоденному водінні, допомагаючи боротися зі сном або моментами неуважності і запобігаючи ризик пригод.
• Пасажири оцінять переваги трьох систем підключення своїх digital пристроїв до автомобіля. Користуйтеся навігацією, спілкуйтеся і просто розслабляйтеся завдяки навігації Citroën Connect Nav, функції Mirror Screen з Android Auto, Apple Car Play ™ з MirrorLink® і Citroën Connect Box.

ДВИГУНИ

Економічний і динамічний
Задоволення від розгону, динаміки і водіння ще більше посилюється завдяки поєднанню полегшеної ефективної платформи і двигунів останнього покоління. Бензинові двигуни PureTech останнього покоління, що зберігають статус двигуна року протягом трьох років, і дизельні двигуни BlueHDi відповідають високим екологічним стандартам і вимогам до економічності.
Коробка передач нового покоління EAT6, доступна в парі з двигуном PureTech 110 S & S, гарантує швидке і плавне перемикання передач. Новий Citroën C4 Cactus також доступний з бензиновим двигуном PureTech 130 S & S і 6-ступінчастою механічною коробкою передач.