Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Citroen Berlingo First - Опис
Berlingo First — покликаний бути першим.
Створений для вирішення різних завдань, від функцій сімейного мінівена до корпоративного автомобіля, ознаменував своєю появою нову лінійку в класі комерційних автомобілів.

Відмінні риси Berlingo First - просторий і зручний салон. Citroеn Berlingo First відрізняється чудовими вантажними можливостями - об'єм багажного відсіку досягає 3,0 куб. м, вантажопідйомність Citroеn Berlingo First - 800 кг. На вибір запропоновано два двигуни - бензиновий потужністю 75 к.с. і дизельний потужністю 71 к.с.
Зовнішність автомобіля відображає його характер: жорсткий капот, великі фари і рішуча грати радіатора недвозначно дають зрозуміти, що це машина з сильним характером. А масивні бампери, бічні пластикові накладки і великі вікна - підкреслюють дружелюбність Citroеn Berlingo First і говорять про його готовність навіть до самої важким завданням.

Автомобіль Citroеn Berlingo First - по-справжньому багатоцільова модель, яка однаково хороша як для відпочинку, так і для роботи. Компактні розміри Citroеn Berlingo First дозволяють йому з легкістю маневрувати на вулицях мегаполісу. Довжина Berlingo First складає всього 4,13 м, а ширина - 1,72 м.

Високий «зростання» Citroеn Berlingo First покращує огляд з місця водія - адже тепер його можна підняти вище. Тканина «Taga», якій оброблений салон, максимально приваблива зовні і при цьому легко очищається від будь-яких забруднень.

Максимальна вантажопідйомність Citroеn Berlingo First становить 800 кг.

Салон Berlingo First містить безліч пристосувань, що роблять життя на колесах приємною і практичною. Наприклад, під стелею маються сітки для дрібних предметів. Citroеn Berlingo First розташовує двома ящиками для рукавичок, місткими поличками в дверях.

Двигуни Citroеn Berlingo First наділяють автомобіль хорошою динамікою і гарантують мінімальну витрату палива. Для Citroеn Berlingo First пропонується два мотори - бензиновий і дизельний 14i 19D. Максимальна швидкість Citroеn Berlingo First з бензиновим двигуном 14i досягає 148 км / год, а витрата палива в змішаному циклі складає 7,4 л на 100 км. Максимальна потужність мотора 19D - 71 л.с. при 4600 об / хв, його крутний момент дорівнює 125 Нм при 2500 об / хв. Автомобіль з двигуном 19D споживає лише 6,9 л палива на 100 км, при цьому максимальна швидкість Citroеn Berlingo First дорівнює 142 км / ч.

Обидва двигуни працюють в парі з механічною 5-степенчатой ​​коробкою передач. Комфорт і стійкість на дорозі забезпечують передня незалежна підвіска з двома стабілізаторами поперечної стійкості. Як і двигуни, підвіска створена з максимальним запасом міцності і надійності. Навіть при навантаженні в 800 кг, підвіска Citroеn Berlingo First відмінно справляється зі своєю роботою. На автомобілі встановлені потужні й одночасно м'які гальма, що гарантують максимальне уповільнення. Він відмінно впорався з іспитом EuroNCAP, довівши свій високий рівень захисту пасажирів, і отримав 4 зірки.