Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Citroen Berlingo - Опис
Berlingo B9 - працює за п'ятьох!

До стилю і динаміці, властивим всім моделям Berlingo, додався більший простір і модульний дизайн. Потужний корпус заявляє про силу і надійності, колісні арки підкреслює його витривалість і готовність до будь-яких навантажень.

Новий Berlingo має два варіанти довжини - 4, 38 м (коротка версія) і 4, 6 м (довга версія), обидві версії мають колісну базу 2, 73 м.

Переваги Berlingo B9:

- Великі можливості для перевезення вантажів: 3,3 м куб. обсягу і 850 кг ваги в короткій версії; 3,7 м куб. обсягу і 750 кг ваги у довгій версії. У багажному відділенні можна розмістити дві європалет;
- Універсальна кабіна Extenso може вмістити предмети довжиною від 3 м (коротка версія) до 3,25 м (довга версія). При складеному пасажирському сидінні довжина навантаження зростає до 3, 7 4 і, 1 м відповідно. У кабіні крім водія розміщаються два пасажири;
- Доступ в вантажне відділення полегшують задні розпашні асиметричні двері і одна або дві (на вибір покупця) зрушення.

Ще одна відмінна риса нового Berlingo - акустичний комфорт, який забезпечується завдяки аеродинамічної дизайну і абсорбуючим матеріалів, використовуваних при виготовленні кабіни, панелі приладів і відсіку для двигуна.

За кермом нового Berlingo кожен водій буде почувати себе чудово - рульове колесо регулюється по висоті і глибині, сидіння водія має регулювання по висоті, важіль коробки перемикання передач розміщений близько до приладової панелі. Крім того, на автомобіль можуть встановлюватися обмежувач швидкості, круїз-контроль, система Bluetooth, CD плеєр. Щоб максимально задовольнити вимоги водіїв в безпечній і комфортній їзді, на новий Berlingo вже в базовій версії укомплектований ABS і асистентом екстреного гальмування. Крім того, доступні ESP, система допомоги при рушанні на підйомі, датчик тиску в шинах. Для максимальної безпеки на новий Berlingo можуть бути встановлені сім подушок безпеки.

У «серці» нового Berlingo може «битися» один з трьох типів двигунів: бензиновий потужністю 90 і два дизельних потужністю 75 і 90 к.с. Для всіх типів силових агрегатів пропонується 5-ступінчаста механічна коробка передач. Новий Berlingo відрізняється економічністю, надійністю, великими сервісними інтервалами і високою якістю матеріалів.

Завдяки своїм характеристикам новий Berlingo буде відмінним працівником і дозволить заощадити масу коштів на утримання «залізного коня».