Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Citroen Jumper- Опис
Цей багатофункціональний CITROEN Jumper 


Цей вантажний представник автомобілів марки Сітроен має кілька серйозних переваг, що дозволяє йому лідирувати серед вантажних фургонів:

1. Величезні можливості вибору - Вам не потрібно підганяти свої завдання під автомобіль, оскільки є можливість підібрати автомобіль під будь-яке завдання. Сітроен Джампер випускається в чотирьох варіантах довжини, трьох варіантах колісної бази, трьох варіантах висоти. В результаті цей автомобіль може перевозити 11,5 і навіть 17,5 кубометрів вантажу!

2. Автомобіль Сітроен Джампер вміщає до двох тонн корисного навантаження, а загальний максимальна вага автомобіля складає 4 тонни.

3. Цей автомобіль відрізняється дивовижною багатофункціональністю. Якщо покупець чітко уявляє, які вантажі і в яких обсягах він збирається возити, то він зможе вибрати собі саме ту версію, яка оптимально підійде для його цілей і завдань. Довжина кузова може становити 6,36 м, 6 м, 5,41 м або 4,96 м, колісна база - 4,03 м, 3,45 м або 3 м, а висота - 2,76 м, 2,52 м або 2,25 м.

CITROEN Jumper може з комфортом перевозити Вас в міському потоці машин, а може і забезпечувати перевезення вантажів великих габаритів. Але яку б модифікацію Ви не вибрали, автомобіль виявиться і функціональним, і красивим - дизайнери попрацювали на славу. Характерними рисами Сітроена стали великі двері: зсувна бічна і орні задні, на яких передбачені спеціальні накладки з пластика, необхідні, щоб не пошкодити кузов. Дивлячись на них, відразу видно, що автомобіль готовий перевозити великогабаритні вантажі: процеси вантаження і вивантаження максимально полегшені, є зручний доступ до вантажів товарам.

Є в цьому автомобілі і новинки, яких у машинах цього класу поки не було - це система автоматичного включення фар і паркувальна система з кольоровою камерою заднього виду.
Сітроен Джампер - машина зручна

Коли дизайнери та інженери розробляли салон нової машини, вони керувалися девізом «Все для водія». Для комфорту, зручності та безпеки тут зроблено буквально все. Безліч регулювань водійського крісла - по висоті, довжині і по нахилу спинки. Регулювання в декількох площинах рульового колеса - комфортні умови для водіння зможе створити для себе будь-яка людина. Важіль КПП перенесений ближче до керма - тепер перемикати передачі можна із задоволенням. А ще в салоні є безліч скриньок, кишеньок і ніш, велике рукавичне відділення, полиці, призначені для документів і для інших важливих дрібниць.

Citroen Jumper: характеристики

Новий Сітроен може бути укомплектований або дизельним, або бензиновим двигуном. Всього доступно три варіанти двигунів: два з об'ємом 2,2 літра і один - 3,0 літра. У кожному з них є турбонаддув і фірмова система впорскування палива під високим тиском - HDi.

Мотор 2,2 HDi 100 має потужність 100 к.с. Він укомплектований 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Другий двигун 2,2 HDi 120 здатний розвинути 120 к.с. Коробка швидкостей, яка йде з ним у комплекті - 6-ступінчаста механіка. Третій двигун лінійки могутніше всіх - 160 к.с. Коробка передач при ньому також 6-ступенева.

Кожен з силових агрегатів має низьку витрату палива, повністю відповідає строгим нормам екології, надійний і довговічний.

Підвіска Джампера забезпечує найбільший комфорт, відмінну керованість. З нею автомобіль відмінно себе почуває і на міських дорогах, і на бездоріжжі. Амортизатори також розраховані на роботу в складних умовах, при високих навантаженнях.

Новий автомобіль поєднав у собі 10-річний досвід перевезень негабаритних вантажів і незрівнянний комфорт.

Зрозуміло, що багато бізнесменів різних міст і країн, будь це Москва чи Київ, Мінськ чи Санкт-Петербург, хочуть дізнатися, яка у Citroen Jumper ціна. Але ми назвемо лише ціновий діапазон, в якому знаходяться всі модифікації автомобіля - це 28-31 тисяча доларів США.