Головна ТОВ "Карпати Мотор"
Ваш дилер Citroen в Івано-Франківській області
м.Івано-Франківськ
вул. Ребета, 4В
відділ продаж: +38 (0342) 72-98-99
відділ сервісу +38 (0342) 50-78-71

Citroen DS5- Опис
Експресивна аеродинаміка
Новий Citroën DS5 - це оригінальний і дивовижний автомобіль, зовнішність якого виділяється аеродинамічна форма з гладкими, хвилеподібними лініями. З першого погляду зовнішній вигляд Citroën DS5 обіцяє чудові аеродинамічні якості.

Це практичний, елегантний автомобіль з проникливим «поглядом», підкресленим світлодіодними (LED) ліхтарями, витонченою хромованою обробкою стійок даху у вигляді шаблі, дизайном заднього антикрила.

Надихаючий, привабливий і дивовижний Citroën DS5 виділяється натуральної привабливістю.

Елегантність в кожній деталі
Якість і винятковість помітні в кожній деталі Citroën DS5. Декоративне оздоблення деталей хромом (подвійні вихлопні труби, стійки даху у вигляді шаблі) і чорним глянцем (смуги спереду і ззаду, декоративна окантовка ущільнювачів і пр.), разом з великими легкосплавними колесами (з блискучою діамантовою огранюванням) надають автомобілю елегатний, витончений зовнішній вигляд .

Citroën DS5 доступний в одному з восьми кольорів кузова. Декоративні деталі можуть бути оброблені блискучим сріблястим хромом або затемненим «димчастим» хромом. Цей винятковий автомобіль створений для того, щоб задовольнити і перевершити Ваші очікування.

Лінія DS
Citroën DS5 є частиною модельної лінійки DS, яка також включає в себе DS3 і DS4. Всі автомобілі лінії DS виділяються креативністю та оригінальністю. Їх стиль унікальний і пізнаваний, надихаючий і емоційний. Відповідаючи високим стандартам в кожній деталі та оздоблення, ці автомобілі об'єднують чудові ходові якості з зручністю щоденного використання.

Символізуючи інновації і «ноу-хау», стиль і технології, моделі лінії DS являють собою нових підхід до створення автомобілів майбутнього. Майбутнього, натхненного генетіческімм спадщиною, інноваціями, винятковістю, оригінальністю.

Надихаючий C-SportLounge
Радикальним джерелом, що надихали на створення Citroën DS5, був сміливий концепт-кар C-SportLounge. Представлений на автосалоні у Франкфурті в 2005 році, цей концепт став поштовхом до нових ідей про загальну архітектурі та конструкції автомобіля, його аеродинаміці, дизайну з плавних ліній, внутрішньому просторі та облаштуванні інтер'єру.

Символ свободи, він уже тоді дивним чином поєднував задоволення від водіння, спортивну посадку водія, як у кокпіті, вражаючий внутрішній простір, виключно комфортабельний салон. І справді, C-SportLounge став справжнім, яскравим, сміливим натхненням для творців Citroën DS5!

- Вибір поліфонічних сигналів для оповіщення;
- Сидіння з масажем;
- Комбінована обробка сидінь - тканина + шкіра;
- 2-зонний клімат-контроль;
- Пакет «City» (датчики паркування в задньому бампері + дзеркала з електроприводом складання);
- Пакет «Connecting Box» (роз'єм USD + вхід Jack 3,5 мм + Bluetooth);
- Пакет «Auto» (датчик світла, датчик дощу, затемнюється салонне дзеркало);
- Литі колісні диски Canberra 17 `` і інше.

Citroеn DS4 Sport Chic - розкішний спорт

Нарешті, автомобіль Citroеn DS4 може бути представлений і в спортивній версії Sport Chic. Ця версія органічно поєднує розкіш і спорт. Приміром, Citroеn DS4 Sport Chic відрізняється розкішною шкіряною обробкою зі вставками коричневого, червоного або білого кольору. Також Citroеn DS4 Sport Chic розпорядженні ще більшою кількістю інноваційного обладнання, наприклад система моніторингу "сліпих зон» дзеркал, датчики паркування в передньому бампері. Разом з тим, Citroеn DS4 Sport Chic може комплектуватися двигуном THP 200 з значною потужністю - 200 к.с.! Ще одна спортивна деталь - колісні диски BRISBANE 18-го радіусу.

Преміальному автомобілю - преміальна гарантія

«Преміум» в розумінні Citroеn - це не тільки гарний дизайн і прекрасна обробка, але і максимальна турбота про покупця автомобіля. Тому всі клієнти, що купують Citroеn DS4 в перші місяці з початку замовлень (з 1 березня до 30 червня) додатково отримують сервісний контракт Citroеn Essential Drive на 1 рік (до 60 тис. км пробігу). Контракт Citroеn Essential Drive увазі під собою безкоштовний ремонт автомобіля після закінчення основної гарантії + допомога в дорозі Citroеn Assistance.